Iluzionists ir gatavs Jūs pārsteigt korporatīvos pasākumos, dzimšanas dienās, kāzās, bērnu ballītēs, vai jebkurā citā svarīgā pasākumā.

Piedāvājums

Iluzionists ir gatavs Jūs pārsteigt korporatīvos pasākumos, dzimšanas dienās, kāzās, bērnu ballītēs vai jebkurā citā Jums svarīgā pasākumā.

piedāvājums

Skatuves šovs

Vai Jums ir gaidāms kāds liela mēroga pasākums, vai arī vēlaties pārsteigt draugus, kolēģus, kā arī citus lieliskus cilvēkus, bet nevarat izdomāt, kā?

Kas gan varētu būt labāks kā iluzionists, kurš pārsteigs un noteikti ļaus labi pavadīt laiku. Burvju mākslinieks Edžus vienmēr būs gatavs likt smaidīt pat visskeptiskākajam skatītājam, un prieka sajūta būs vēl ilgi pēc pasākuma.

Skatuves šovs

Vai Jums ir gaidāms kāds liela mēroga pasākums, vai arī vēlaties pārsteigt draugus, kolēģus, kā arī citus lieliskus cilvēkus, bet nevarat izdomāt kā?

Kas gan varētu būt labāks kā iluzionists, kurš pārsteigs, un noteikti ļaus labi pavadīt laiku. Burvju mākslinieks Edžus vienmēr būs gatavs likt smaidīt pat visskeptiskākajam skatītājam un prieka sajūta būs vēl ilgi pēc pasākuma.

Priekšnesums bērniem

Vēlies padarīt sava bērna ballīti neaizmirstamu?

Iluzionists Edžus Jums palīdzēs, jo viņam ir izveidots īpašs, humora pilns priekšnesums tieši bērniem. Burvju triku priekšnesumā tiek iesaistīti visi bērni un viņu vecāki. Priekšnesuma laikā bērniem ir iespēja iemācīties pāris burvju trikus, lai arī bērni pēc tam var pārsteigt savus draugus.

Priekšnesuma laikā vecāki var aizmirst “mammas un tēta pienākumus”, jo iluzionists spēj padarīt pat enerģiskāko bērnu rāmu, lai viņi nepalaistu garām kādu triku, tādējādi ļaujot arī vecākiem baudīt priekšnesumu.

Priekšnesums bērniem

Vēlies padarīt sava bērna ballīti neaizmirstamu?

Iluzionists Edžus Jums palīdzēs, jo viņam ir izveidots īpašs humora pilns priekšnesums tieši bērniem. Burvju triku priekšnesumā tiek iesaistīti visi bērni un viņu vecāki. Priekšnesuma laikā bērniem ir iespēja iemācīties pāris burvju trikus, lai arī bērni pēc tam var pārsteigt savus draugus.

Priekšnesuma laikā vecāki var aizmirst “mammas un tēta pienākumus”, jo iluzionists spēj padarīt pat enerģiskāko bērnu rāmu, lai viņi nepalaistu garām kādu triku, tādējādi ļaujot arī vecākiem baudīt priekšnesumu.

Mikromaģija

Mikromaģija ir tuvplāna triki, kas notiek skatītājam tieši acu priekšā, nereti pat viņam rokās. Triki pārsvarā tiek veikti ar maziem priekšmetiem, kuri atrodas apkārt, vai priekšmetiem, kuri ir skatītājiem līdzi.

Šāds priekšnesuma veids ir ideāls viesu sagaidīšanai, banketiem, dažāda veida prezentācijām un citiem pasākumiem.

 

 

triku konsultants

Vai meklējat kādu, kurš Jūsu izrādei, filmai, reklāmai vai pasākumam izdomās, ieteiks un iemācīs vispiemērotākos trikus? 

Iluzionists Edžus ar trikiem nodarbojas jau vairāk nekā 10 gadu, bet joprojām katru dienu turpina attīstīt prasmes un zināšanas, tāpēc ar savu pieredzi noteikti spēs palīdzēt visdažādākajos projektos.

Iluzionists Edžus ir sadarbojies ar Daugavpils teātri, Liepājas teātri, Valmieras teātri, Huawei, TV6, LMT straume u.c.

 

Satura veidotājs

Vai vēlaties par savu produktu vai pakalpojumu pastāstīt lielai un aktīvai Latvijas auditorijai?

Iluzionists Edžus paralēli priekšnesumiem jau gadiem aktīvi ir veidojis ar trikiem saistītus video, kurus ik dienas skatās desmitiem tūkstošu lojālu Edžus fanu. Edžus piedāvā izveidot triku ar Jūsu produktu/pakalpojumu un par to pastāstīt saviem sekotājiem. 

TikTok 270’000 sekotāju: Edžus TikTok

YouTube 27’000 sekotāju: Edžus YouTube

Instagram 7’000 sekotāju: Edžus Instagram

×