Iluzionists ir gatavs Jūs pārsteigt korporatīvos pasākumos, dzimšanas dienās, kāzās, bērnu ballītēs, vai jebkurā citā svarīgā pasākumā.

blogs

Šeit lasi dažādus rakstus par to, kā izvēlēties iluzionistu, cik maksā iluzionista priekšnesumi un daudz ko citu.

raksti

cik maksā iluzionists?

Cik maksā iluzionista pakalpojumi? Un kāpēc publiski nav atrodama to cena? Cena par iluzionista priekšnesumiem ir atkarīga no daudziem dažādiem aspektiem, tāpēc ir sarežģīti norādīt pat aptuvenās izmaksas.

Priekšnesuma cena atkarīga no:

 • pasākuma garuma. Priekšnesums var būt 5 minūtes garš vai ilgt pat pusotru stundu;
 • pasākuma lieluma. Piedāvātais priekšnesums 10 cilvēkiem mājas ballītē atšķiras no uzstāšanās pilsētas svētkos, tāpēc, protams, arī cenas atbilstoši mainās;
 • pasākuma atrašanās vietas. Ja ceļā uz pasākumu jāpavada vairākas stundas, izmaksas būs lielākas ne tikai ceļa izdevumu, bet arī patērētā laika dēļ;
 • pasākuma laika. Brīvdienās un svētku periodos pieprasījums ir lielāks, tāpēc arī cena nedaudz variē;
 • citām detaļām. Ja nepieciešams kāds īpašs triks vai pieskaņošanās tematikai, sagatavošanās laiks un izmaksas palielinās, tāpēc arī pakalpojuma cena var pieaugt;
 • pasākuma veida. Ir dažādi pasākumu veidi, katram no tiem ir nepieciešams atšķirīgs sagatavošanās un uzstāšanās laiks un izmaksas:
  • skatuves šovs (pārsvarā lielizmēra ilūzijas);
  • “parlour” tipa šovs jeb mazāka izmēra skatuves šovs;
  • mikromaģija (izmaksas ļoti variē atkarībā no viesu skaita un pasākuma garuma)
  • tuvplāna triki (iluzionists staigā, uzrunājot un izklaidējot atsevišķus cilvēkus vai cilvēku grupas);
  • “pop-up stends” (triki ir bāzēti vienā vietā, atsevišķi cilvēki vai cilvēku grupas uzrunā iluzionistu);
  • Zoom šovs u.c.

Katrs no aspektiem jāņem vērā, konstruējot iluzionista pakalpojuma cenu. Latvijā cena par priekšnesumu var variēt no simts līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro, tāpēc norādīt cenu iepriekš ir ļoti sarežģīti, un tiek dota priekšroka katru pasākumu ar klientu pārrunāt individuāli – droši raksti vai zvani!

 

Iluzionists Edžus kāzām

Iluzionists Edžus Jūsu kāzām!

Burvju mākslinieks Edžus ar triku demonstrēšanu profesionāli nodarbojas jau vairāk nekā 10 gadus. Šo gadu laikā ir izveidojis vairākus televīzijas raidījumus, uzstādījis Ginesa pasaules rekordu, uzstājies vairāk nekā 1000 pasākumos, tostarp neskaitāmās kāzās, sociālo tīklu platformās ik dienas viņa gaitām seko vairāki simti tūkstošu cilvēku.

Burvju mākslinieks Edžus piedāvā dažādus kāzu priekšnesumus gan viesiem, gan jaunajam pārim.
Lielbritānijā aicināt iluzionistu uz kāzām jau ir pašsaprotami, jo iluzionists ir lieliska izvēle, lai izklaidētu viesus, kamēr tie gaida jauno pāri, kā arī vēlāk, pēc maltītes – lai visi satuvinātos.

Edžus piedāvā divus maģijas žanrus:
Mikromaģiju – kamēr viesi gaida jaunlaulātos.
Tuvplāna triki ir viens no labākajiem veidiem, kā izklaidēt viesus, kamēr tie gaida jauno pāri. Kāzu iluzionists Edžus aktīvi meklē cilvēku grupas, kuras iepriecināt un kuriem acu priekšā radīt neticamus brīnumus.
Skatuves šovu – viesiem kopā ar jauno pāri.
Iluzionista Edžus skatuves šovs ir humora un maģijas pilns, tas tiek individuāli pielāgots katra pāra vēlmēm. Šovs ir interaktīvs, kura laikā aktīvi iesaistās visa publika, kā arī ir sagatavoti vairāki īpaši triki tieši jaunajam pārim.

Visi vēlas maģiskas kāzas, un šādi tiešām – vistiešākajā nozīmē – kāzas būs maģiskas.

KAS JĀZINA, IZVĒLOTIES ILUZIONISTU?

Padomi, ko vērts paturēt prātā.

×